Przeglądaj mapę
logoutZaloguj/Zarejestruj

Augustów, Rospuda - lot balonem (Augustów)

Turystyczne loty balonami, oraz pokazy w okolicy Augustowa, i Rospudy.

 

Augustów i Rospuda są jednym z najpiękniejszych i najdzikszych regionów Europy. Ale by zobaczyć tak dużą przestrzeń regionu należy wzbić się w powietrze. Bez dwóch zdań widok z lotu ptaka na augustowską ziemię zapiera dech. Lasy, zielone łąki, błękitne rzeki i dzika przyroda stwarzają wspaniałe doznania, napawają najlepszymi wspomnieniami, siłą do dalszych działań.

Jedną z opcji zapoznania się z tym w ciszy i spokoju, są loty balonem. Benkowski Team Poland zaprasza na wycieczkę po Rospudzie i Augustowszczyźnie z  lotu ptaka, można zobaczyć pobliską okolicę dosłownie z kilkunastu jak i z 1500 metrów.

Sam lot balonem jest na tyle interesujący, iż jest praktycznie bezszelestny i bardzo często z gondoli daje się dostrzec dzikie zwierzęta, które w normalnych warunkach są bardzo płochliwe. A sam widok z góry na napawa nas najlepszymi uczuciami.

Firma Benkowski Balloons Team organizuje różne formy lotów balonowych - indywidualne, jak i dla firm (m.in. reklamowe, pokazy na linie podczas imprez). Ta interesująca forma zwiedzania Augustowszczyzny i Rospudy balonem jest aktywną formą spędzania urlopu, wakacji, po której na długo w pamięci pozostaną wspaniałe wspomnienia.

 

Grupy od 2 do nawet do kilkuset osób.

 

W sprawie rezerwacji terminu i wyceny prosimy o kontakt

Marcin Pruszyński

509 077 549

m.pruszynski@benkowski.pl

Zdjęcia

Augustów, Rospuda - lot balonem
Turystyczne loty balonami i pokazy w okolicy Augustowa i Rospudy.
W sprawie wyceny i rezerwacji zadzwoń

Marcin Pruszyński
509 077 549
m.pruszynski@benkowski.pl©fot. marprusz


Linki zewnętrzne

Link do Wikipedii
Benkowski Team
http://www.lotybalonem.benkowski.pl/
Loty balonem - Latanie balonem - Biebrza, Narew, Białystok, Warszawa, Kraków - www.asvector.pl
www.lotybalonem.asvector.pl