logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB
 

Google Map
'Leśny Zakątek'
Grzybowce (białostocki, Gródek)
Opis:'Leśny Zakątek''Leśny Zakątek'
Współrzędne
resize
Autor informacji : SŁAWOMIR ABRAMOWICZ
Data utworzenia informacji : 23-05-2013 14:30:40

...zatraćmy się w ciszy naszego urokliwego zakątka...

Leśny Zakątek to absolutnie wyjątkowe miejsce w sercu Puszczy Knyszyńskiej, stworzone do odpoczynku ikameralnych spotkań w gronie najbliższych, Rodziny, Znajomych, Przyjaciół. Czyste powietrze, malownicze krajobrazy i nieskażone wody to największe atuty położenia naszego obiektu.

Gwarantujemy kameralne otoczenie, pełną prywatność oraz rodzinną atmosferę. Naszych gości przyjmujemy w trzech komfortowo i tematycznie urządzonych domkach o wysokim standardzie, z okien których rozciąga się widok na las lub niewielki stawik z kaskadą wodną i z taką różnorodnością ryb, która zadowoli nawet wymagających wędkarzy.

Niewątpliwym atutem Leśnego Zakątka jest wyśmienite jedzenie!!! Znajdziecie tu Państwo bogactwo barw i smaków wywodzących się z prostej tradycyjnej kuchni kresowej. Własna produkcja i dbałość o detale zaspokoi podniebienia wytrawnych smakoszy, a możliwość uczestnictwa w tworzeniu tych specjałów, niewątpliwie uczyni posiłki niepowtarzalnymi.

Bliski kontakt z naturą, możliwość obcowania z różnorodnymi gatunkami ptaków i zwierząt w ich naturalnym środowisku, pozwala odzyskać spokój, zastanowić się nad historią i swymi korzeniami, ruszyć tropem wielokulturowości Podlasia i styku trzech religiikatolickiej, muzułmańskiej i prawosławnej.

Leśny Zakątek to świetne miejsce na plenerkameralne szkolenie i aktywny wypoczynek licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi - szlakiem przygranicznych malowniczych wiosek i miasteczek, szlakiem tatarskim, szlakiem Puszczy Knyszyńskiej, szlakiem prawosławia.

Zajrzyjcie do Leśnego Zakątka, a poczujecie zapach suszonych grzybów i sosnowego drzewa w kominku, dostaniecie talerz rosołu albo michę gorących pierogów i klucz do kominkowego domku. Opowiecie Waszą historię albo posłuchacie o tym, co dzieje się tu, w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej...

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do uzupełnienia opisu