logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB
 

Google Map
Zagroda wiejska Tadal
Dąbrowa Białostocka (sokólski, Dąbrowa Białostocka)
Opis:Zagroda wiejska TadalZagroda wiejska Tadal
Współrzędne
resize
Autor informacji : tadal
Data utworzenia informacji : 02-11-2012 11:23:40
Autor modyfikacji : tadal
Data modyfikacji informacji : 02-11-2012 11:39:59

. "Nie ma na Podlasiu równie ładnej gminy.
Próżno szukać takiej choćby w całym kraju.
Chłopy tu jak dęby, panny jak maliny
Ci co tutaj byli zawsze tu wracają."

Zagroda Wiejska TADAL położona jest na peryferiach niewielkiego miasteczka - Dąbrowy Białostockiej. Cisza, spokój oraz czysta i zdrowa okolica to atuty całej dąbrowskiej ziemi. Zamieszkanie w naszej kwaterze można traktować jako bazę wypadową do zwiedzania okolicznych zabytków, pomników przyrody i innych ciekawych miejsc.

Naturalne i ekologiczne walory Jasionówki kolonii doceniły bociany, które licznie zasiedliły okolicę. Na naszym terenie znajduje się 9 gniazd a w 2003 roku wykluło się tutaj 25 sztuk bocianiego potomstwa zaś w tym 2008 roku, aż 29 sztuk. Proponujemy kwatery w starym drewnianym domu z czterema pokojami dwiema łazienkami, kuchnią i tarasem. W zależności od zapotrzebowania jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią ilość miejsc noclegowych.

Na terenie Zagrody Wiejskiej TADAL istnieje możliwość rozbicia namiotu, a do dyspozycji Gości przeznaczyliśmy dużą altanę z możliwością grillowania czy zrobienia ogniska. W gospodarstwie znajdują się liczne domowe zwierzęta. Na życzenie gości jesteśmy w stanie przygotować potrawy regionalne łącznie z wędzonkami domowej roboty.
W niedalekiej okolicy znajdują się zabytkowe obiekty z XVII, XVIII, XIX i XX wieku (m.in. Bazylika Różanostocka, kościółek w Kamiennej Starej, wiatrak holenderski).

telefon 85-7122744

komórkowy 507876404

 

Zapraszamy do uzupełnienia opisu