logoutZaloguj/ZarejestrujLoguj z FB
 

Google Map
Gospodarstwo Agroturystyczne 'Na Końcu Świata'
Kruszyniany (sokólski, Krynki)
Opis:Gospodarstwo Agroturystyczne 'Na Końcu Świata'Gospodarstwo Agroturystyczne 'Na Końcu Świata'
Współrzędne
resize
Autor informacji : kruszyniany
Data utworzenia informacji : 07-09-2011 11:04:13
Autor modyfikacji : Grzegorz Kossakowski
Data modyfikacji informacji : 14-03-2012 18:41:13

Zajazd Tatarski 'Na Końcu Świata'Zajazd Tatarski "Na Końcu Świata" jest budynkiem datowanym na 1912 rok (niektóre osoby twierdzą że może być starszy )  Niewątpliwą zaletą wyróżniającą  zajazd spośród innych tego typu gospodarstw agroturystycznych na Podlasiu, to historyczny i zachowany w 99% wygląd budynku.

Zajazd Tatarski "Na Końcu Świata" oferuje przepyszną kuchnię tatarską oparta na tradycyjnych recepturach, bardzo miłą obsługę, pokoje 2,3 i 4 osobowe. Będąc gościem tegoż zajazdu można wypożyczyć rower i udać się na wycieczkę po szlaku ekumenicznym lub na grzybobranie ( miejsca warte zwiedzania i grzybobrania zna właściciel ). Szeroka oferta jaka oferują począwszy od małych wesel, chrzcin, zaręczyn, ognisk, kuligów,imprez integracyjnych kończąc na indywidualnie planowanych wycieczkach czy przejazdach bryczka konną pozwoli nam na naprawdę wspaniały wypoczynek.


Zajazd Tatarski 'Na Końcu Świata'Coraz bardziej popularne Kruszyniany (na pewno dobrą reklamę zrobiła wizyta księcia Karola), odwiedza ostatnio więcej osób. Oprócz niewątpliwie ciekawego meczetu i mizaru przyjezdnych przyciąga tu oryginalna tatarska kuchnia. Do tej pory można było spróbować tych egzotycznych dań jedynie w Tatarskiej Jurcie. Obecnie powstał nowy Zajazd Tatarski oferujący równie smakowite potrawy. Znając już wcześniej wspaniałą kuchnię Pani Dżennety, skusiłem się na konsumpcję "Na Końcu Świata" (zajazd znajduje się na końcu wsi) i nie zawiodłem się. Wszystkie oferowane dania były smaczne począwszy od obiadowych na deserach skończywszy. Zajazd Tatarski 'Na Końcu Świata'Ciekawie urządzone wnętrze i utrzymane w surowym stylu otoczenie dobrze współgra z egzotyczną tatarską kuchnią.

Monument
Zapraszamy do uzupełnienia opisu