
Autor informacji : Jan Bogdan Boczko
Data utworzenia informacji : 10-10-2010 21:12:47
Autor modyfikacji : Jan Bogdan Boczko
Data modyfikacji informacji : 01-01-2012 19:19:02
Data utworzenia informacji : 10-10-2010 21:12:47
Autor modyfikacji : Jan Bogdan Boczko
Data modyfikacji informacji : 01-01-2012 19:19:02
Przed dojazdem do przejścia granicznego, z prawej strony na wzniesieniu stoi pomnik. Nie cytuję treści- można przeczytać ze zdjęcia.
Nasuwa się pytanie: o czyją wolność walczyli czerwonoarmiści okupacyjnej sowieckiej armii lat 1939-1941? Dodam, że za sprawą Rosji i Niemiec od dwóch lat Polski nie było na mapach Europy a Polacy z tych ziem masowo zasiedlali daleką Syberię i Kazachstan? Kto stawia w takiej sytuacji pomniki?

X




